Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
teresa napisał:
Miałam podobny problem. Pomógł nam po 1 wizycie! pan Albert Pawłowski z Warszawy, Żolibórz (leczenie manualne, fizykoterapeuta) tel.22 8396055 rejestracja wt i pt 16-18 lub w bardzo pilnych przypadkach próbuj rano koło 9,00 bezpośrednio do niego. Syn miał 4 latka jak jechałam do niego , dzis ma 23 i jest pieknym zdrowym mężczyzną. A przedtem rok chodzenia do neurologów, tabletki i ogólnie żadnej poprawy i pomocy:( Naprawdę jedź i nie bedziesz żalować. Mogę dać Ci swój telefon i uszczegółowić. Pisz na pryw. konsolacja@gazeta.pl. Długo się czeka na wizyte, ale nie pożałujesz. Nadal jeżdzimy co jakiś czas gdy coś w rodzinie dolega, a mamy 500km! Pozdrawiam zycząc synkowi zdrowia teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc tereska czy moglabys mi podac swoj numer tel albo wysłac meila to bym przedzwoniła do ciebie a powiedz mi czy cos on na to pomoze ze tak mi dziecko nie spi odpisz prosze i zgóry dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwiazda napisał:
Patrycja, dzwoń i przyjezdzaj nr te. 81 851 44 57 Tarło, Serwinka
ale ja własnie dzwoniłam i mówią ze 'abonent czasowo niedostępny' no to ja nie rozumiem ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwiazda napisał:
Patrycja, dzwoń i przyjezdzaj nr te. 81 851 44 57 Tarło, Serwinka
no ja zdzwoniłam do tej pani ale mówia mi ' abonent czasowo niedostępny' no to ja nie wiem ; //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwinka nie przyjmuje codziennie, tylko od poniedziałku do czwartku. Stosujcie jej zalecenia a będziecie zdrowi i nie będzie na was krzyczała. Choć i tak to jest bardzo sympatyczna kobieta, ma duże poczucie humoru. Naprawdę warto do niej pojechać z każdymi dolegliwościami ortopedycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie dzis byłem na pierwszej wizycie u serwinki z tarła, w piatek druga. Wszystko wyglada tak, ja byłem u niej przed 5 rano mialem szczescie bo trafilem na dzien w ktorym bylo malo ludzi zapisalem sie na liste i ku mojemu zdziwieniu bylem juz 8 wszedlem okolo godziny 11 ale to dlatego ze serwinka pojechala do koscioła mozna poczekac w "poczekalni" ktora znajduje sie obok "gabinetu" . Byłem u niej ze starym urazem palca u reki, lekarze na poczatku nie rozpoznali prawidlowo co mi tak naprawde sie stało, kilka miesiecy leczenia wizyty u 3 lekarzy (2 ortopedów i chirurga) do tego rechabilitacja wszystko trwalo od wrzesnia i zero efektow, ciagly ból przy wykonywaniu roznych czynnosci i na dodatek brak pelnej sprawnosci. Gdy tylko serwinka zobaczyla odrazu powiedziala ze stary uraz, torebka stawowa wypadla i nie jest na swoim miejscu bo nikt sie tym prawidlowo nie zajal,nie daje mi zadnej gwarancji ze cos pomoze bo jest na to pozno ale moze sprobowac wiec odrazu sie zgodzilem, narazie mam okladac palec sadlem a w piatek ma go "wyprostowac". Puki co moge powiedziec ze naprawde warto pojechac bo od niej uslyszalem po minucie co mi jest a lekarze sie nad tym glowili kilka miesiecy i dopiero gdy poszedlem prywatnie to powiedzieli mi to samo i odeslali na rechabilitacje bo na leczenie juz za pozno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizz napisał:
Serwinka nie przyjmuje codziennie, tylko od poniedziałku do czwartku. Stosujcie jej zalecenia a będziecie zdrowi i nie będzie na was krzyczała. Choć i tak to jest bardzo sympatyczna kobieta, ma duże poczucie humoru. Naprawdę warto do niej pojechać z każdymi dolegliwościami ortopedycznymi.
Serwinka przymuje nawet w soboty, trzeba zadzwonic do nich. ( odbierze jej siostra zapewne )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam 24 lata, gdy miałam 1,5 roku rodzice zawieźli mnie do niej (chyba to była jeszcze jej matka). Miałam mieć poważną operację na nogę, obłożyła mi ją sadłem i chyba jakoś nastawiła-obyło się bez operacji. Czy warto? jeśli odziedziczyła talent to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~olka~ napisał:
Witam, mam problemy z barkiem, znajomi mi polecali znachorkę Serwinkę. Co sądzicie? Myslicie że pomoże? Proszę o opinie
Witam możesz śmialo udać się po poradę. na pewno nie zaszkodzi Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześc wszystkim mam takie pytanko czy Serwinka też zajmuje się chorobami skóry prosze o szybką odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam pytanie mianowicie czy serwinka zajmuje sie odpryskami kosci?? Chodzilem juz do roznych lekarzy i mialem przerozne zabiegi a z czasem jest lepiej ale kiedy zaczne cwiczyc z treningu na trening jest coraz gorzej az wkoncu wracam do punktu wyjscia.Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzela napisał:
czesc tereska czy moglabys mi podac swoj numer tel albo wysłac meila to bym przedzwoniła do ciebie a powiedz mi czy cos on na to pomoze ze tak mi dziecko nie spi odpisz prosze i zgóry dziekuje
Andzela napisz do mnie na konsolacja@gazeta.pl !! sorki ze tak późno, ale dopiero teraz tu weszłam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrycja napisał:
no ja zdzwoniłam do tej pani ale mówia mi ' abonent czasowo niedostępny' no to ja nie wiem ; //
Patrycja! Ja dodzwaniam się bez problemów ale pod numer: 81 851 4267 - tydzień temu ostatni raz i odbiera Serwinka! Powodzenia - naprawdę warto!!))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teresa napisał:
Andzela napisz do mnie na konsolacja@gazeta.pl !! sorki ze tak późno, ale dopiero teraz tu weszłam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej tereska jak mozesz to odezwij sie do mnie na meila:andzelikapios@wp,pl prosze daj znac jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~olka~ napisał:
Witam, mam problemy z barkiem, znajomi mi polecali znachorkę Serwinkę. Co sądzicie? Myslicie że pomoże? Proszę o opinie
Koniecznie spróbój bo ja byłam i pomogła mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie spróbuj bo ja byłam i pomogła mi. Trzeba się wcześniej u niej zapisać. Kiedyś tego nie było, jeżeli będziesz własnym autem, patrz na znak zatrzymywania się i postoju przed jej domem, wlepiają mandaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaba napisał:
tel do Serwinki do Tarła
Jesteś normalny, żeby podawać czyjś prywatny numer w internecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam z tego co czytam to mam zamiar pojechac do serwinki. Ale czy mi pomoze? 7Miesiecy temu mialem złamanie łokcia a dokładnie "Zwichnięcie lewego stawu łokciaowego ze złamaniem główki lekwej kosci ramiennej" mialem rehabilitacje cwiczenia itp itd i nie moge do konca wyprostowac łokcia. Dzis bylem na wizycie u lekarza i powiedzial mi tak "osobiscie twierdze ze pan nie wyprostuje łokcia" a przyczyna jest ta zmiazdzona glowka kosci ramiennej. Jak myslicie pomoze Serwinka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedz na 100% Ci pomoze wlasnie wrocilem z nastawiania kostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...